Poznaj nas i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami

KIM JESTEŚMY?

Pasjonaci taniego latania – to chyba najlepsze określenie nas samych. Inspirujemy i zachęcamy do podróży na własną rękę. Nieustannie śledzimy aktualne promocje i wyszukujemy najtańsze bilety bilety w systemach rezerwacyjnych wielu linii lotniczych. Gdy tylko pojawia się atrakcyjna naszym zdaniem cena – natychmiast informujemy Was o tym za pośrednictwem naszej strony.

CZY MOGĘ WAM ZAUFAĆ?

Wszystkie oferty, które pojawiają się na łamach naszego serwisu są prawdziwe i zawsze aktualne w momencie publikacji. Serwis ma charakter informacyjny – nie prowadzimy sprzedaży biletów lotniczych, noclegów lub innych usług. W każdym artykule starannie wyjaśniamy, gdzie i jak najtaniej zarezerwować omawianą ofertę. Takimi miejscami są oficjalne strony linii lotniczych oraz ogólnodostępne wyszukiwarki biletów i noclegów.

JAK BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI PROMOCJAMI?

Nasz profil na Facebooku ( >> ) to zdecydowanie najszybsze źródło informacji o okazjach z naszego serwisu. Aby być pewnym, że nie przegapicie żadnej z nich, warto ustawić sposób obserwowania naszych wpisów na Waszej tablicy w aktualnościach tak jak na zrzucie ekranu poniżej.

Dzięki zaznaczonej opcji “Wyświetlaj najpierw” nasze najnowsze posty na Waszej tablicy pojawiać będą się w pierwszej kolejności.

Warto wiedzieć, że w liniach lotniczych każda pula biletów w danej cenie ma swoją ograniczoną ilość. Z uwagi na dynamikę sprzedaży w systemach rezerwacyjnych linii lotniczych, opublikowane przez nas oferty po pewnym czasie mogą być dostępne w nieco wyższych cenach. Datę publikacji każdej naszej okazji znajdziecie w nagłówku.

ŚLEDŹ WYBRANE OKAZJE

W celu ułatwienia czytelności naszych artykułów tagujemy je odpowiednimi zwrotami. W ten sposób możecie śledzić posty pod kątem frazy regionu w Polsce, którego dotyczą (np. Warszawa, Gdańsk, czy Wrocław) lub ulubionego kierunku (np. Barcelona). Linki z najpopularniejszymi tagami znajdziecie poniżej – śmiało możecie dodać je do swoich ulubiony zakładek w przeglądarce i odwiedzać regularnie 🙂

WARSZAWA KRAKÓW KATOWICE WROCŁAW GDAŃSK SZCZECIN RZESZÓW POZNAŃ OLSZTYN ŁÓDŹ