88 PLN zniżki na bagaż rejestrowany w Wizz Air

0

Okazja na tańsze przeloty z bagażem rejestrowany z Wizz Air. Skorzystajcie z kodu rabatowego, który obniży cenę waszego bagażu głównego o 44 PLN za lot w jedną oraz o 88 PLN za lot w dwie strony. Zniżkę możecie wykorzystać zarówno do nowych jak i istniejących już rezerwacji.

KOD RABATOWY NA BAGAŻ REJESTROWANY W WIZZ AIR:

10EUR

UŻYCIE KODU W PRZYPADKU NOWEJ REZERWACJI:

Po wybraniu interesującej Cię trasy i zalogowaniu się na swoje konto na stronie Wizz Air, przejdź cały proces rezerwacji wpisując niezbędne dane osobowe. W usługach dodatkowych zaznacz chęć zabrania ze sobą bagażu rejestrowanego.

W ostatnim kroku rezerwacji tuż przed dokonaniem płatności, kliknij w link “Użyj kuponu lub kodu promocyjnego Wizz”. 

Następnie zaznacz pole “Kod promocyjny”, a w puste pole wpisz kod rabatowy 10EUR.

Po kliknięciu “Użyj teraz” kwota rezerwacji obniży się o 88 PLN. W naszym przykładzie jest to zniżka z 240 PLN na 152 PLN (przeloty w dwie strony z bagażem rejestrowanym)

UŻYCIE KODU W PRZYPADKU ISTNIEJĄCEJ REZERWACJI:

Zaloguj się na swoje konto na stronie Wizz Air i wyszukaj interesującą Cię rezerwację. W szczegółach planu podróży kliknij w przycisk “Dodaj bagaż i opcję Wizz Priority”.

W kolejnym kroku wybierz opcję bagażu rejestrowanego 20 kg lub 32 kg, który chcesz dodać do rezerwacji oraz przejdź do etapu płatności.

Kliknij w link “Użyj kuponu lub kodu promocyjnego Wizz”. 

Następnie zaznacz pole “Kod promocyjny”, a w puste pole wpisz kod rabatowy 10EUR.

Po kliknięciu “Użyj teraz” kwota rezerwacji obniży się o 44 PLN jeśli rezerwacja dotyczy lotu w jedną stronę lub o 88 PLN jeśli dotyczy ona podróży w dwie strony. W naszym przykładzie jest to zniżka z 70 PLN na 26 PLN (podróż w jedną stronę z bagażem rejestrowanym)


SPRAWDŹ WSZYSTKIE OKAZJE ZE SWOJEGO REGIONU

WARSZAWA KRAKÓW KATOWICE WROCŁAW GDAŃSK SZCZECIN RZESZÓW POZNAŃ OLSZTYN ŁÓDŹ

Podane przez nas ceny biletów lotniczych, noclegów lub innych ofert aktualne są w momencie publikacji, jednak z uwagi na dynamikę sprzedaży mogą one ulec zmianie. Kliknij w ten komunikat, aby dowiedzieć się więcej »

KOMENTARZE